Camilo Ugo Carabelli Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O19.5 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
5.9/10 | |
16:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
4.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.7/10 | |
12:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
U28.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U28.5 |
9.9/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 463 |
O19.5 |
5.5/10 | |
15:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 63 |
U28.5 |
5.3/10 | |
15:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 | |
17:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 752 |
O20.5 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
9/10 | |
19:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
U29.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
U28.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U28.5 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
U29.5 |
9/10 | |
00:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U24.5 |
7.1/10 | |
18:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
U28.5 |
8.7/10 | |
22:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
1 |
8/10 |
Despre Camilo Ugo Carabelli – Predicții și Statistici Tenis
Camilo Ugo Carabelli este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 61 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Camilo Ugo Carabelli, obținând o precizie a predicțiilor de peste 82.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (47) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% | 61.2% | 58.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% | 70.2% | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% | 49.5% | 49.5% |
| Ași / Meci | 3.1 | 3.1 | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 2.2 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 63.5% | 66.4% | 63.5% |
| Mingi de Break Convertite | 13.4% | 18.6% | 18.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% | 35.2% | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 61.4% | 62.1% | 60.1% |
| Total Puncte Câștigate | 48.3% | 49% | 47.9% |
| Statistică | Hard (15) | Zgură (29) | Iarbă (3) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.2% | 60% | 52.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.6% | 69.2% | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% | 49% | 54.2% |
| Ași / Meci | 3.7 | 3 | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 | 2.6 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 59.5% | 65.9% | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 12.9% | 21.9% | 10.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% | 39.3% | 24.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% |
| Ași / Meci | 3.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 63.5% |
| Mingi de Break Convertite | 18.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.5% |
| Serviciu Păstrat % | 60.1% |
| Total Puncte Câștigate | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 66.4% |
| Mingi de Break Convertite | 18.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.2% |
| Serviciu Păstrat % | 62.1% |
| Total Puncte Câștigate | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 63.5% |
| Mingi de Break Convertite | 13.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.7% |
| Serviciu Păstrat % | 61.4% |
| Total Puncte Câștigate | 48.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 59.5% |
| Mingi de Break Convertite | 12.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 65.9% |
| Mingi de Break Convertite | 21.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 52.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.2% |
| Ași / Meci | 4.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 10.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 24.4% |