Carmen Gallardo Guevara Predicții, Statistici și Formă
Clasament#882
Forma Recentă
L
W
W
W
L
15
Meciuri Analizate
60%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U22.5 |
2.8/10 | |
06:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
1/10 | |
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
O15.5 |
9.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
10:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.3/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.4/10 | |
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
5.4/10 | |
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
3.2/10 | |
11:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Carmen Gallardo Guevara – Predicții și Statistici Tenis
Carmen Gallardo Guevara Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Carmen Gallardo Guevara, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (27) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 88.9% | 88.9% | 88.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Ași / Meci | 1.1 | 0.8 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 3.3 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% | 64.7% | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% | 26.7% | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% | 49.3% | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 176.9% | 182.1% | 232.5% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% | 80.2% | 80.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (24) | Zgură (3) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 88.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 38.5% |
| Ași / Meci | 0.5 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 59.3% | 43.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (27)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 88.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 232.5% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 88.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 182.1% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 88.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 176.9% |
| Total Puncte Câștigate | 80.2% |
Statistici by Surface
Hard (24)
Zgură (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 59.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 88.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.5% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 64.7% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |