Carol Young-suh Lee Predicții, Statistici și Formă
Clasament#177
Forma Recentă
L
L
W
L
W
18
Meciuri Analizate
72.2%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:41 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
6.2/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O19.5 |
9.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 466 |
2 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
8.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
5.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
065 627 |
2 |
8.8/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
8.3/10 | |
14:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
7.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O18.5 |
6.7/10 | |
01:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
9.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
2.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Carol Young-suh Lee – Predicții și Statistici Tenis
Carol Young-suh Lee Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Carol Young-suh Lee, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (62) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% | 69.9% | 72.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.5% | 61.3% | 62% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% | 48.4% | 48.3% |
| Ași / Meci | 2.5 | 3.1 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.6 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% | 60.3% | 59.3% |
| Mingi de Break Convertite | 40% | 34.3% | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% | 40.9% | 42.4% |
| Serviciu Păstrat % | 99.3% | 81.6% | 103.5% |
| Total Puncte Câștigate | 64.1% | 58.1% | 56.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (46) | Zgură (10) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 74% | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.6% | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% | 45.2% |
| Ași / Meci | 3.2 | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 61% | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 34.8% | 35% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% | 41.5% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (62)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 59.3% |
| Mingi de Break Convertite | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Serviciu Păstrat % | 103.5% |
| Total Puncte Câștigate | 56.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 34.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 81.6% |
| Total Puncte Câștigate | 58.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 40% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 99.3% |
| Total Puncte Câștigate | 64.1% |
Statistici by Surface
Hard (46)
Zgură (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61% |
| Mingi de Break Convertite | 34.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.2% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 35% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% |