Caroline Werner Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
8.6/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.9/10 | |
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.9/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U21.5 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.7/10 | |
10:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
7.1/10 | |
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 367 |
O20.5 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 742 |
1 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:45 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O20.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
721 566 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
8.1/10 | |
07:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.7/10 | |
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
Despre Caroline Werner – Predicții și Statistici Tenis
Caroline Werner este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 24 meciuri ale lui Caroline Werner, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (52) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.5% | 79.2% | 71.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% | 58.2% | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.5% | 45.5% | 47.5% |
| Ași / Meci | 1.7 | 2 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 2.2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 42.6% | 52.2% | 54.7% |
| Mingi de Break Convertite | 36.5% | 41% | 38.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% | 45.3% | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 74.4% | 68.2% | 75% |
| Total Puncte Câștigate | 58.1% | 55.3% | 52.9% |
| Statistică | Hard (12) | Zgură (40) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.8% | 71.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% | 58.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.9% | 45.4% |
| Ași / Meci | 2 | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 35.1% | 40.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.5% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.7% |
| Mingi de Break Convertite | 38.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Serviciu Păstrat % | 75% |
| Total Puncte Câștigate | 52.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.5% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 52.2% |
| Mingi de Break Convertite | 41% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% |
| Serviciu Păstrat % | 68.2% |
| Total Puncte Câștigate | 55.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 77.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.5% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 42.6% |
| Mingi de Break Convertite | 36.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.3% |
| Serviciu Păstrat % | 74.4% |
| Total Puncte Câștigate | 58.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.9% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 35.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.4% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 40.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.5% |