Cesar Bouchelaghem Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:47 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
743 566 |
O20.5 |
8/10 | |
08:38 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U21.5 |
2.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
O20.5 |
7/10 | |
08:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O19.5 |
6.6/10 | |
08:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
5.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.7/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:36 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O21.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O19.5 |
8/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.1/10 |
Despre Cesar Bouchelaghem – Predicții și Statistici Tenis
Cesar Bouchelaghem este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 20 meciuri ale lui Cesar Bouchelaghem, obținând o precizie a predicțiilor de peste 55%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (49) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% | 61.8% | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% | 66.3% | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% | 47.4% | 47.4% |
| Ași / Meci | 2.4 | 3.2 | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 2.3 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% | 54.1% | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18.9% | 14.8% | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% | 36.2% | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 161% | 140.5% | 204.8% |
| Total Puncte Câștigate | 71.4% | 68.3% | 68.3% |
| Statistică | Hard (37) | Zgură (10) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% | 46.5% |
| Ași / Meci | 3.6 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% | 15.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.6% | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 204.8% |
| Total Puncte Câștigate | 68.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.4% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 54.1% |
| Mingi de Break Convertite | 14.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 140.5% |
| Total Puncte Câștigate | 68.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 47.8% |
| Mingi de Break Convertite | 18.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% |
| Serviciu Păstrat % | 161% |
| Total Puncte Câștigate | 71.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.5% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.5% |
| Mingi de Break Convertite | 15.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |