Christopher Papa Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1432
Forma Recentă
L
W
W
W
L
9
Meciuri Analizate
55.6%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
7.4/10 | |
08:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
6/10 | |
01:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.5/10 | |
01:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O21.5 |
3.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.5/10 | |
17:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
6/10 |
Despre Christopher Papa – Predicții și Statistici Tenis
Christopher Papa Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Christopher Papa, obținând o precizie a predicțiilor de peste 55.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (19) | Ultimele 52 Săptămâni (19) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.3% | 64.7% | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% | 65% | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.3% | 48.6% | 48.6% |
| Ași / Meci | 4.1 | 3.1 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 | 1.8 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 35.7% | 28.1% | 28.1% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% | 16.9% | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% | 38.9% | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 109.5% | 87.1% | 87.1% |
| Total Puncte Câștigate | 61.8% | 56.7% | 56.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (16) | Zgură (2) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% | - |
| Ași / Meci | 3.5 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 28.1% | - |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% | - |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (19)
Ultimele 20 (19)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 28.1% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 87.1% |
| Total Puncte Câștigate | 56.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 28.1% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 87.1% |
| Total Puncte Câștigate | 56.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.3% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 35.7% |
| Mingi de Break Convertite | 15.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 109.5% |
| Total Puncte Câștigate | 61.8% |
Statistici by Surface
Hard (16)
Zgură (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 28.1% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |