Cooper Williams Predicții, Statistici și Formă
Clasament#697
Vârstă20
Înălțime6'3"
Greutate183 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
W
2
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S2 |
| 1
0
|
|
|
? |
? |
|||
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
O20.5 |
1/10 | |
06:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
6.5/10 |
Despre Cooper Williams – Predicții și Statistici Tenis
Cooper Williams este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 697 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Cooper Williams, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (23) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% | 63.2% | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% | 68.8% | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% | 55.2% | 55.2% |
| Ași / Meci | 3 | 4.5 | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.3 | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 57.5% | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 14.7% | 16.9% | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% | 38.9% | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 90.3% | 155.7% | 163.8% |
| Total Puncte Câștigate | 59.1% | 58.6% | 58.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (20) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (23)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% |
| Ași / Meci | 4.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 163.8% |
| Total Puncte Câștigate | 58.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |
| Serviciu Păstrat % | 155.7% |
| Total Puncte Câștigate | 58.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 14.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 90.3% |
| Total Puncte Câștigate | 59.1% |
Statistici by Surface
Hard (20)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.2% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |