Corey Craig Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1458
Vârstă22
Forma Recentă
W
L
2
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.3/10 |
Despre Corey Craig – Predicții și Statistici Tenis
Corey Craig este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Corey Craig, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (12) | Ultimele 52 Săptămâni (12) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% | 66.2% | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% | 68.7% | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.2% | 49.1% | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.4 | 1.3 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 | 0.7 | 0.7 |
| Mingi de Break Salvate | 78% | 69.2% | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% | 36.4% | 36.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% | 39.5% | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 92% | 82.8% | 82.8% |
| Total Puncte Câștigate | 60.7% | 53.8% | 53.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (10) | Zgură (2) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% | - |
| Ași / Meci | 1.4 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% | - |
| Mingi de Break Convertite | 36.4% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.5% | 43% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (12)
Ultimele 20 (12)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.7 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 36.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 82.8% |
| Total Puncte Câștigate | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.7 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 36.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.5% |
| Serviciu Păstrat % | 82.8% |
| Total Puncte Câștigate | 53.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.2% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 |
| Mingi de Break Salvate | 78% |
| Mingi de Break Convertite | 47.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.9% |
| Serviciu Păstrat % | 92% |
| Total Puncte Câștigate | 60.7% |
Statistici by Surface
Hard (10)
Zgură (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 |
| Mingi de Break Salvate | 69.2% |
| Mingi de Break Convertite | 36.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 0 |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |