Cristiana Nicoleta Todoni Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1146
Forma Recentă
L
W
W
W
L
9
Meciuri Analizate
66.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.5/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.1/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 361 |
O20.5 |
4.5/10 | |
02:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 31 |
U21.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
7.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.5/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 560 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
4.3/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.3/10 |
Despre Cristiana Nicoleta Todoni – Predicții și Statistici Tenis
Cristiana Nicoleta Todoni Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Cristiana Nicoleta Todoni, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (20) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.8% | 50.4% | 50.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.6% | 66.9% | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% | 55.6% | 55.6% |
| Ași / Meci | 1.9 | 2 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 | 4.4 | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 69% | 68.3% | 68.3% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% | 37.5% | 37.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.1% | 48.2% | 48.2% |
| Serviciu Păstrat % | 176.1% | 149% | 149% |
| Total Puncte Câștigate | 77% | 65.7% | 65.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (9) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.4% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% | - |
| Ași / Meci | 2.3 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 68.3% | - |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% | 46.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (20)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 68.3% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.2% |
| Serviciu Păstrat % | 149% |
| Total Puncte Câștigate | 65.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 68.3% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.2% |
| Serviciu Păstrat % | 149% |
| Total Puncte Câștigate | 65.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 69% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.1% |
| Serviciu Păstrat % | 176.1% |
| Total Puncte Câștigate | 77% |
Statistici by Surface
Hard (9)
Zgură (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 50.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 68.3% |
| Mingi de Break Convertite | 37.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.8% |