Dalibor Svrčina Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 633 |
1 |
6.9/10 | |
11:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 363 |
O18.5 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.8/10 | |
14:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 462 |
O19.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 | |
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4/10 | |
13:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
O21.5 |
5.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
13:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
6.3/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U23.5 |
3.4/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.7/10 | |
13:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.8/10 | |
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
573 756 |
O20.5 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U28.5 |
8.9/10 | |
02:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
623 466 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
O19.5 |
8.1/10 |
Despre Dalibor Svrčina – Predicții și Statistici Tenis
Dalibor Svrčina este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 116 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 24 meciuri ale lui Dalibor Svrčina, obținând o precizie a predicțiilor de peste 54.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (63) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% | 63.8% | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% | 63.5% | 63.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% | 50.9% | 48.4% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.5 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.8 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 70.7% | 63.8% | 61.3% |
| Mingi de Break Convertite | 32.7% | 31.5% | 33.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.6% | 44.9% | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% | 59% | 58.3% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% | 51.9% | 50.3% |
| Statistică | Hard (35) | Zgură (25) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% | 65.8% | 70.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% | 61.5% | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% | 47% | 54.1% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 | 3.2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% | 61.8% | 70% |
| Mingi de Break Convertite | 32.1% | 33.9% | 35% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% | 44.4% | 40.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 61.3% |
| Mingi de Break Convertite | 33.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Serviciu Păstrat % | 58.3% |
| Total Puncte Câștigate | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.9% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 63.8% |
| Mingi de Break Convertite | 31.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.9% |
| Serviciu Păstrat % | 59% |
| Total Puncte Câștigate | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.6% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 70.7% |
| Mingi de Break Convertite | 32.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.6% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.7% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.3% |
| Mingi de Break Convertite | 32.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.8% |
| Mingi de Break Convertite | 33.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.1% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 70% |
| Mingi de Break Convertite | 35% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |