Damir Džumhur Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 362 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 46 |
U29.5 |
4.9/10 | |
11:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 36 |
U29.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 634 |
O18.5 |
7.2/10 | |
16:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O22.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U28.5 |
10/10 | |
12:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
9.1/10 | |
14:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
19:45 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:05 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
625 367 |
O17.5 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 644 |
O19.5 |
8.9/10 | |
23:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 661 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 3
0
|
|
|
1 |
6267 2646 |
1 |
8.2/10 | |
03:40 Încheiat |
| 0
3
|
|
|
2 |
63375 16667 |
2 |
7.1/10 |
Despre Damir Džumhur – Predicții și Statistici Tenis
Damir Džumhur este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 33 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 87 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 21 meciuri ale lui Damir Džumhur, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (54) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.3% | 68.2% | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.5% | 61.2% | 63% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% | 47.5% | 50.9% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.9 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 | 1.6 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 51.8% | 53.4% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% | 21.2% | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% | 38.1% | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 55.6% | 56.8% | 59.2% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% | 47.4% | 48.5% |
| Statistică | Hard (26) | Zgură (24) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% | 70.4% | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.3% | 61.2% | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% | 49.5% | 53.8% |
| Ași / Meci | 1.8 | 0.8 | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2 | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% | 58.4% | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% | 25.6% | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% | 39.9% | 30.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.9% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.5% |
| Serviciu Păstrat % | 59.2% |
| Total Puncte Câștigate | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.5% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 53.4% |
| Mingi de Break Convertite | 21.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 56.8% |
| Total Puncte Câștigate | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.5% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 51.8% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.3% |
| Serviciu Păstrat % | 55.6% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.4% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 19.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.5% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 25.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.8% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.8% |