Daniel Antonio Nunez Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
746 663 |
1 |
1.8/10 | |
19:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
1.2/10 | |
18:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 362 |
O20.5 |
4.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
734 566 |
2 |
1.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.6/10 | |
17:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
8.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Despre Daniel Antonio Nunez – Predicții și Statistici Tenis
Daniel Antonio Nunez este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 689 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Daniel Antonio Nunez, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (39) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.1% | 56.2% | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.5% | 70.6% | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% | 49.9% | 49% |
| Ași / Meci | 4.1 | 3.2 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.3 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 56.8% | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 15.8% | 15.6% | 17.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% | 35.6% | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 61.7% | 63.3% | 92.2% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% | 48.5% | 48.4% |
| Statistică | Hard (2) | Zgură (36) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.7% | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56% | 48% |
| Ași / Meci | 3.5 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 60% | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20% | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.2% | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 54.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 92.2% |
| Total Puncte Câștigate | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.9% |
| Ași / Meci | 3.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 15.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 63.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 15.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% |
| Serviciu Păstrat % | 61.7% |
| Total Puncte Câștigate | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 16.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.6% |