Daniele Rapagnetta Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.4/10 | |
11:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
2.6/10 | |
11:20 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:01 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
3.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U20.5 |
3.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
4.5/10 | |
17:07 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
6.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8.1/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Despre Daniele Rapagnetta – Predicții și Statistici Tenis
Daniele Rapagnetta este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 18 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 938 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 12 meciuri ale lui Daniele Rapagnetta, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (32) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% | 64.6% | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% | 60.7% | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% | 52.7% | 52.7% |
| Ași / Meci | 0.6 | 1.2 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.9 | 1.2 | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% | 61.9% | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20% | 20% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% | 43.2% | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 167.9% | 188% | 270.8% |
| Total Puncte Câștigate | 73.3% | 73.3% | 73.3% |
| Statistică | Hard (6) | Zgură (26) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 52.7% |
| Ași / Meci | 1.5 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 270.8% |
| Total Puncte Câștigate | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 188% |
| Total Puncte Câștigate | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.9 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 167.9% |
| Total Puncte Câștigate | 73.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.9% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.9% |