David Goffin Predicții, Statistici și Formă
Clasament#236
Vârstă34
Înălțime5'11"
Greutate154 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
W
L
L
L
8
Meciuri Analizate
25%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O18.5 |
1.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 643 |
O19.5 |
7.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
362 646 |
O19.5 |
4.9/10 | |
11:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 362 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
677 766 |
O19.5 |
9.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
7.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre David Goffin – Predicții și Statistici Tenis
David Goffin este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 34 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 236 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui David Goffin, obținând o precizie a predicțiilor de peste 25%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.8% | 59.4% | 57.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% | 70.9% | 69.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.9% | 47.3% | 46.1% |
| Ași / Meci | 4.1 | 5.1 | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 3.1 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 46.8% | 47.4% | 49.7% |
| Mingi de Break Convertite | 17.8% | 22.2% | 21% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% | 36.8% | 35.8% |
| Serviciu Păstrat % | 58.9% | 61.3% | 59.8% |
| Total Puncte Câștigate | 46.3% | 48.4% | 47.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (21) | Zgură (6) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% | 57.4% | 54% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% | 64.3% | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.9% | 52% | 31% |
| Ași / Meci | 6.1 | 1.7 | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 | 3.5 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 47.5% | 57.9% | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 24% | 14.1% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% | 35.6% | 21.5% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (28)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.1% |
| Ași / Meci | 5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 49.7% |
| Mingi de Break Convertite | 21% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.8% |
| Serviciu Păstrat % | 59.8% |
| Total Puncte Câștigate | 47.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Mingi de Break Salvate | 47.4% |
| Mingi de Break Convertite | 22.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.8% |
| Serviciu Păstrat % | 61.3% |
| Total Puncte Câștigate | 48.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.9% |
| Ași / Meci | 4.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 46.8% |
| Mingi de Break Convertite | 17.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.8% |
| Serviciu Păstrat % | 58.9% |
| Total Puncte Câștigate | 46.3% |
Statistici by Surface
Hard (21)
Zgură (6)
Iarbă (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.9% |
| Ași / Meci | 6.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4 |
| Mingi de Break Salvate | 47.5% |
| Mingi de Break Convertite | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.9% |
| Mingi de Break Convertite | 14.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 31% |
| Ași / Meci | 3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 21.5% |