Despina Papamichail Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U22.5 |
6.3/10 | |
13:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
2:0 |
6.8/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U26.5 |
7.7/10 | |
19:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 616 |
O18.5 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.4/10 | |
18:13 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7/10 | |
07:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
6.8/10 | |
09:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.8/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 463 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U25.5 |
6.8/10 |
Despre Despina Papamichail – Predicții și Statistici Tenis
Despina Papamichail este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 32 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 170 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 27 meciuri ale lui Despina Papamichail, obținând o precizie a predicțiilor de peste 77.8%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (79) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 85.5% | 81.5% | 82% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53% | 51% | 53.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.9% | 40.7% | 37.6% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.3 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 1.3 | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 42.4% | 46.9% | 50.9% |
| Mingi de Break Convertite | 37.2% | 41.6% | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.9% | 47.2% | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 144.2% | 87.5% | 100.1% |
| Total Puncte Câștigate | 74.1% | 62.3% | 55.3% |
| Statistică | Hard (9) | Zgură (70) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.8% | 83.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.6% | 53.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.6% | 39.7% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 47.2% | 51.4% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% | 44.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 82% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.6% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 50.9% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.3% |
| Serviciu Păstrat % | 100.1% |
| Total Puncte Câștigate | 55.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 81.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.9% |
| Mingi de Break Convertite | 41.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% |
| Serviciu Păstrat % | 87.5% |
| Total Puncte Câștigate | 62.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 85.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.9% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 42.4% |
| Mingi de Break Convertite | 37.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.9% |
| Serviciu Păstrat % | 144.2% |
| Total Puncte Câștigate | 74.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.6% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 47.2% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 83.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.7% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 51.4% |
| Mingi de Break Convertite | 44.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |