Edda Mamedova Predicții, Statistici și Formă
Clasament#744
Forma Recentă
W
W
W
W
L
2
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.9/10 | |
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Despre Edda Mamedova – Predicții și Statistici Tenis
Edda Mamedova Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Edda Mamedova, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (29) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.7% | 67.2% | 67.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.6% | 64.5% | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% | 51.9% | 51.9% |
| Ași / Meci | 0.4 | 0.6 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 | 1.4 | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.9% | 57.7% | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 60.8% | 58.7% | 58.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.8% | 54.9% | 54.9% |
| Serviciu Păstrat % | 60.6% | 66.7% | 71.2% |
| Total Puncte Câștigate | 57.7% | 57.6% | 57.6% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (29) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 58.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.9% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (29)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 58.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.9% |
| Serviciu Păstrat % | 71.2% |
| Total Puncte Câștigate | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 58.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.9% |
| Serviciu Păstrat % | 66.7% |
| Total Puncte Câștigate | 57.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.6% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.9% |
| Mingi de Break Convertite | 60.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.8% |
| Serviciu Păstrat % | 60.6% |
| Total Puncte Câștigate | 57.7% |
Statistici by Surface
Hard (29)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.7% |
| Mingi de Break Convertite | 58.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.9% |