Edoardo Zanada Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1356
Vârstă25
Înălțime5'10"
Greutate159 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
L
2
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Edoardo Zanada – Predicții și Statistici Tenis
Edoardo Zanada este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 1356 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 2 meciuri ale lui Edoardo Zanada, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (19) | Ultimele 52 Săptămâni (19) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 45.3% | 45.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 72.4% | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 22.9% | 22.9% |
| Ași / Meci | 1.7 | 1.3 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 3.9 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 28.6% | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 20% | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% | 44% | 44% |
| Serviciu Păstrat % | - | 625% | 625% |
| Total Puncte Câștigate | 91.9% | 81.9% | 81.9% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (2) | Zgură (17) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 45.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 22.9% |
| Ași / Meci | 4.5 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | - | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% | 41.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (19)
Ultimele 20 (19)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 45.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 22.9% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44% |
| Serviciu Păstrat % | 625% |
| Total Puncte Câștigate | 81.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 45.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 22.9% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44% |
| Serviciu Păstrat % | 625% |
| Total Puncte Câștigate | 81.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Total Puncte Câștigate | 91.9% |
Statistici by Surface
Hard (2)
Zgură (17)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 45.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 22.9% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 28.6% |
| Mingi de Break Convertite | 20% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |