Ekaterina Maklakova Predicții, Statistici și Formă
Clasament#579
Forma Recentă
L
L
L
W
W
11
Meciuri Analizate
72.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Live S1 |
| 0
0
|
|
|
? |
? |
|||
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.4/10 | |
08:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
U19.5 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
8.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:34 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
626 462 |
O19.5 |
7.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.7/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
4.6/10 | |
06:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
1/10 | |
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ekaterina Maklakova – Predicții și Statistici Tenis
Ekaterina Maklakova Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Ekaterina Maklakova, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (31) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% | 64.2% | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% | 66.9% | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.8% | 49% | 49% |
| Ași / Meci | 2.7 | 3.1 | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 | 4.6 | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 52.6% | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% | 51.3% | 51.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% | 48.8% | 48.8% |
| Serviciu Păstrat % | 404.3% | 181.3% | 251.1% |
| Total Puncte Câștigate | 92.8% | 77.1% | 77.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (21) | Zgură (4) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% | - |
| Ași / Meci | 2.8 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 5.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% | - |
| Mingi de Break Convertite | 51.3% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.8% | - |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (31)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 51.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.8% |
| Serviciu Păstrat % | 251.1% |
| Total Puncte Câștigate | 77.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 51.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.8% |
| Serviciu Păstrat % | 181.3% |
| Total Puncte Câștigate | 77.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.8% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.7% |
| Serviciu Păstrat % | 404.3% |
| Total Puncte Câștigate | 92.8% |
Statistici by Surface
Hard (21)
Zgură (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 2.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.6% |
| Mingi de Break Convertite | 51.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |