Elena Micic Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
166 637 |
O20.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 623 |
O20.5 |
4.5/10 | |
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
3.8/10 | |
04:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
613 166 |
O15.5 |
7.2/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 462 |
O19.5 |
6.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
566 721 |
1 |
3.9/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U21.5 |
4.2/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
066 623 |
1 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.8/10 | |
00:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 636 |
O18.5 |
8.4/10 | |
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
5.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O20.5 |
4.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:15 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
2 |
8/10 | |
01:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
3.6/10 | |
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
8.8/10 |
Despre Elena Micic – Predicții și Statistici Tenis
Elena Micic este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 21 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 22 meciuri ale lui Elena Micic, obținând o precizie a predicțiilor de peste 63.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (52) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 87.9% | 78.3% | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.9% | 56.9% | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.6% | 35.7% | 35.7% |
| Ași / Meci | 1.9 | 2.3 | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 4.2 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 53.5% | 53.5% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% | 29.5% | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% | 44.5% | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 655.2% | 172.8% | 279.9% |
| Total Puncte Câștigate | 88.6% | 75.3% | 75.3% |
| Statistică | Hard (52) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.7% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.7% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 279.9% |
| Total Puncte Câștigate | 75.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.7% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 172.8% |
| Total Puncte Câștigate | 75.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 87.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 28.6% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 12.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.6% |
| Serviciu Păstrat % | 655.2% |
| Total Puncte Câștigate | 88.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.7% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |