Ella McDonald Predicții, Statistici și Formă
Clasament#462
Vârstă20
Forma Recentă
W
W
W
L
L
11
Meciuri Analizate
72.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:09 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
4.4/10 | |
22:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 02 |
U21.5 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.5/10 | |
21:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
1.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
O20.5 |
7.1/10 | |
19:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 21 |
1 |
5.1/10 | |
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
1 |
3.4/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
11 66 |
2 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 623 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ella McDonald – Predicții și Statistici Tenis
Ella McDonald este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Ella McDonald, obținând o precizie a predicțiilor de peste 72.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (29) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 69.9% | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 50% | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 40% | 36% |
| Ași / Meci | 1.1 | 1.7 | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 | 5 | 5.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 53.3% | 59.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | 33.3% | 36.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 57.5% | 53.4% | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | - | 385.5% | 136.7% |
| Total Puncte Câștigate | 120.9% | 89% | 65.9% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (15) | Zgură (6) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 36% |
| Ași / Meci | 1.8 | 1 | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 5.5 | 6.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 59.7% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 36.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 57.5% | 44.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (29)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.3 |
| Mingi de Break Salvate | 59.7% |
| Mingi de Break Convertite | 36.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.3% |
| Serviciu Păstrat % | 136.7% |
| Total Puncte Câștigate | 65.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 33.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 53.4% |
| Serviciu Păstrat % | 385.5% |
| Total Puncte Câștigate | 89% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 57.5% |
| Total Puncte Câștigate | 120.9% |
Statistici by Surface
Hard (15)
Zgură (6)
Iarbă (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 57.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36% |
| Ași / Meci | 4 |
| Duble Greșeli / Meci | 6.8 |
| Mingi de Break Salvate | 59.7% |
| Mingi de Break Convertite | 36.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |