Emma Jackson Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1211
Forma Recentă
L
W
W
L
W
10
Meciuri Analizate
90%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
6.3/10 | |
20:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
4.3/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.6/10 | |
19:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
5.5/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O20.5 |
5.8/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.7/10 |
Despre Emma Jackson – Predicții și Statistici Tenis
Emma Jackson Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Emma Jackson, obținând o precizie a predicțiilor de peste 90%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (34) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 67.3% | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 60.2% | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 47.8% | 46.4% |
| Ași / Meci | 0.8 | 0.6 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 4.5 | 4.8 |
| Mingi de Break Salvate | - | 59.3% | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | - | 64.8% | 66.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.3% | 53.7% | 54.8% |
| Serviciu Păstrat % | - | 128.4% | 87.4% |
| Total Puncte Câștigate | 103.4% | 75.7% | 66.7% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (20) | Zgură (14) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% | 53.2% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.9% | 65.7% |
| Mingi de Break Convertite | 67.9% | 60% |
| Puncte la Retur Câștigate | 58.1% | 51.8% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (34)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 66.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.8% |
| Serviciu Păstrat % | 87.4% |
| Total Puncte Câștigate | 66.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 59.3% |
| Mingi de Break Convertite | 64.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 53.7% |
| Serviciu Păstrat % | 128.4% |
| Total Puncte Câștigate | 75.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.3% |
| Total Puncte Câștigate | 103.4% |
Statistici by Surface
Hard (20)
Zgură (14)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.1% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.9% |
| Mingi de Break Convertite | 67.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 58.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.2% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 65.7% |
| Mingi de Break Convertite | 60% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.8% |