Ena Koike Predicții, Statistici și Formă
Clasament#428
Forma Recentă
W
L
W
W
L
18
Meciuri Analizate
66.7%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
U22.5 |
6.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
0:2 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 635 |
O20.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
O20.5 |
7.8/10 | |
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.3/10 | |
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 637 |
O19.5 |
7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 | |
18:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
6.8/10 | |
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 721 |
O20.5 |
5.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.9/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
6.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Ena Koike – Predicții și Statistici Tenis
Ena Koike Algoritmul nostru AI a analizat 18 meciuri ale lui Ena Koike, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (36) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 51.5% |
| Ași / Meci | 1.1 | 2.6 | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 3 | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% | 42.9% | 43% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 1225.6% |
| Total Puncte Câștigate | 112.4% | 109.2% | 102.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (33) | Zgură (1) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% | - |
| Ași / Meci | 2.3 | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 0 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% | - |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% | - |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (36)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 1225.6% |
| Total Puncte Câștigate | 102.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.9% |
| Total Puncte Câștigate | 109.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.6% |
| Total Puncte Câștigate | 112.4% |
Statistici by Surface
Hard (33)
Zgură (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.5% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 14.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0 |
| Duble Greșeli / Meci | 0 |