Enola Chiesa Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.8/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
4.1/10 | |
12:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
6/10 | |
08:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
5.1/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.1/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.9/10 | |
11:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2.5/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
563 726 |
O20.5 |
4.5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
25 67 |
U20.5 |
2/10 | |
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
2 |
2.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
|
||
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
|
Despre Enola Chiesa – Predicții și Statistici Tenis
Enola Chiesa este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 16 meciuri ale lui Enola Chiesa, obținând o precizie a predicțiilor de peste 81.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (49) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 41.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 7.7% |
| Ași / Meci | 0.6 | 0.9 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 30% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.1% | 50.4% | 50% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 2240.5% |
| Total Puncte Câștigate | 104% | 105.9% | 100.6% |
| Statistică | Hard (14) | Zgură (35) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 41.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 7.7% |
| Ași / Meci | 1 | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 30% |
| Mingi de Break Convertite | - | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 50% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 41.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 7.7% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 30% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |
| Serviciu Păstrat % | 2240.5% |
| Total Puncte Câștigate | 100.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.4% |
| Total Puncte Câștigate | 105.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.1% |
| Total Puncte Câștigate | 104% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69% |
| Serviciul 1 Câștigat | 41.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 7.7% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 30% |
| Mingi de Break Convertite | 28.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |