Eri Shimizu Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
2.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:08 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
05:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
364 636 |
O20.5 |
6.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:09 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.9/10 | |
06:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.4/10 | |
01:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
067 625 |
1 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
|
||
02:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
||
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
|
Despre Eri Shimizu – Predicții și Statistici Tenis
Eri Shimizu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 27 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 13 meciuri ale lui Eri Shimizu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 76.9%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (38) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 67.7% | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 69% | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 55% | 55% |
| Ași / Meci | 0.9 | 1.2 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.3 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 60% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | - | 50% | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% | 45.9% | 45.9% |
| Serviciu Păstrat % | - | 1075.8% | 1319.4% |
| Total Puncte Câștigate | 97.6% | 96.3% | 96.3% |
| Statistică | Hard (33) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.9% |
| Serviciu Păstrat % | 1319.4% |
| Total Puncte Câștigate | 96.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.9% |
| Serviciu Păstrat % | 1075.8% |
| Total Puncte Câștigate | 96.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Total Puncte Câștigate | 97.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |