Eryn Cayetano Predicții, Statistici și Formă
Clasament#390
Forma Recentă
L
L
L
W
W
9
Meciuri Analizate
55.6%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
|||
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 463 |
O19.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
3.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:39 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 631 |
O17.5 |
7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 164 |
O19.5 |
6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 067 |
2 |
5/10 | |
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
7.1/10 | |
23:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 635 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
|
Despre Eryn Cayetano – Predicții și Statistici Tenis
Eryn Cayetano Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Eryn Cayetano, obținând o precizie a predicțiilor de peste 55.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (56) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 60.7% | 57.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 60.5% | 66.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 43.5% | 49.4% |
| Ași / Meci | 1.9 | 1.7 | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 | 4.2 | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 33.3% | 56.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 56.1% | 57.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% | 50.3% | 51.7% |
| Serviciu Păstrat % | - | 121.7% | 140.5% |
| Total Puncte Câștigate | 102.4% | 71.6% | 65% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (46) | Zgură (10) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.4% | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% | 43.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% | 45.8% |
| Ași / Meci | 2.2 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 59.3% | 38.5% |
| Mingi de Break Convertite | 59.4% | 41.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.2% | 48.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (56)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 57.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 56.6% |
| Mingi de Break Convertite | 57.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 51.7% |
| Serviciu Păstrat % | 140.5% |
| Total Puncte Câștigate | 65% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 33.3% |
| Mingi de Break Convertite | 56.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.3% |
| Serviciu Păstrat % | 121.7% |
| Total Puncte Câștigate | 71.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.6% |
| Total Puncte Câștigate | 102.4% |
Statistici by Surface
Hard (46)
Zgură (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 2.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.4 |
| Mingi de Break Salvate | 59.3% |
| Mingi de Break Convertite | 59.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 43.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 38.5% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.2% |