Eva Vedder Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
5.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
467 635 |
O19.5 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:38 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.5/10 | |
17:38 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
O19.5 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 623 |
O19.5 |
6.5/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
2.3/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
1.1/10 | |
17:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
O17.5 |
2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O19.5 |
6.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
365 637 |
O19.5 |
7.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
O19.5 |
9.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
U22.5 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
3.8/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
O18.5 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
O20.5 |
5.5/10 | |
11:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U26.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
635 167 |
O18.5 |
6.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
723 566 |
O20.5 |
6.7/10 |
Despre Eva Vedder – Predicții și Statistici Tenis
Eva Vedder este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 245 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Eva Vedder, obținând o precizie a predicțiilor de peste 69.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (58) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 72.7% | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 53.3% | 58.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 46.7% | 47% |
| Ași / Meci | 1.9 | 1.4 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 2.1 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | - | 45.5% | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | - | 41.7% | 31.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.4% | 45.7% | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | - | 501.2% | 113.9% |
| Total Puncte Câștigate | 111.1% | 93% | 65.1% |
| Statistică | Hard (16) | Zgură (42) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.5% | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.9% | 58.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% | 45.9% |
| Ași / Meci | 2.4 | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 55.3% | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% | 44.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.5% |
| Mingi de Break Convertite | 31.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 113.9% |
| Total Puncte Câștigate | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 45.5% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |
| Serviciu Păstrat % | 501.2% |
| Total Puncte Câștigate | 93% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.4% |
| Total Puncte Câștigate | 111.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.4% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 55.3% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.9% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.3% |
| Mingi de Break Convertite | 35.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.3% |