Flynn Thomas Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1409
Forma Recentă
W
L
L
L
L
5
Meciuri Analizate
80%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
7.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.2/10 | |
15:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Flynn Thomas – Predicții și Statistici Tenis
Flynn Thomas Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Flynn Thomas, obținând o precizie a predicțiilor de peste 80%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (10) | Ultimele 52 Săptămâni (10) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% | 61.3% | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% | 68.4% | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% | 46.4% | 46.4% |
| Ași / Meci | 1.8 | 1.8 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 | 3.9 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 77.8% | 77.8% | 77.8% |
| Mingi de Break Convertite | 10% | 10% | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% | 32.3% | 32.3% |
| Serviciu Păstrat % | 113.4% | 113.4% | 113.4% |
| Total Puncte Câștigate | 57.2% | 57.2% | 57.2% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (6) | Zgură (3) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% | 54.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.2% | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% | 45.8% |
| Ași / Meci | 2 | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | 88.9% |
| Mingi de Break Convertite | 9.5% | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% | 23.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (10)
Ultimele 20 (10)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 77.8% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% |
| Serviciu Păstrat % | 113.4% |
| Total Puncte Câștigate | 57.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 77.8% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% |
| Serviciu Păstrat % | 113.4% |
| Total Puncte Câștigate | 57.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.4% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 77.8% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.3% |
| Serviciu Păstrat % | 113.4% |
| Total Puncte Câștigate | 57.2% |
Statistici by Surface
Hard (6)
Zgură (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 70.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 9.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.8% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 88.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 23.4% |