Gabriel Ghetu Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.5/10 | |
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
7.5/10 | |
10:09 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
5.9/10 | |
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
4.3/10 | |
10:43 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.3/10 | |
11:12 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
2.4/10 | |
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
065 627 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
9.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
6.7/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
7.9/10 |
Despre Gabriel Ghetu – Predicții și Statistici Tenis
Gabriel Ghetu este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 17 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 794 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 14 meciuri ale lui Gabriel Ghetu, obținând o precizie a predicțiilor de peste 57.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (34) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 61.1% | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 40.9% | 47.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 47.6% | 42.2% |
| Ași / Meci | 1.1 | 1.7 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 | 2.9 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | - | 37.5% | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | - | 35.3% | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% | 47.2% | 44.6% |
| Serviciu Păstrat % | - | 447.2% | 587.5% |
| Total Puncte Câștigate | 102.3% | 88.7% | 81.5% |
| Statistică | Hard (16) | Zgură (17) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 53.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 54.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 41.8% |
| Ași / Meci | 1.9 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | - | 50% |
| Mingi de Break Convertite | - | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% | 27.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 40.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Serviciu Păstrat % | 587.5% |
| Total Puncte Câștigate | 81.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 40.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 37.5% |
| Mingi de Break Convertite | 35.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.2% |
| Serviciu Păstrat % | 447.2% |
| Total Puncte Câștigate | 88.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Total Puncte Câștigate | 102.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.1 |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 53.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 17.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 27.9% |