Gabriel Schenekenberg Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1249
Forma Recentă
L
L
W
L
L
10
Meciuri Analizate
60%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
1.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.6/10 | |
21:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
5.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 11 |
U18.5 |
5.9/10 | |
14:41 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
653 476 |
O20.5 |
7.5/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 266 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
|
||
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Gabriel Schenekenberg – Predicții și Statistici Tenis
Gabriel Schenekenberg Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Gabriel Schenekenberg, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (25) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% | 65.6% | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.6% | 58.2% | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.3% | 42.2% | 42.2% |
| Ași / Meci | 1 | 1.5 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.1 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% | 58.6% | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% | 18.1% | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% | 38.3% | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 103.8% | 78.8% | 92.1% |
| Total Puncte Câștigate | 61.3% | 54.3% | 54.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (3) | Zgură (22) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 42.2% |
| Ași / Meci | 2 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | - | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | - | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | - | 38.3% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (25)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 92.1% |
| Total Puncte Câștigate | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |
| Serviciu Păstrat % | 78.8% |
| Total Puncte Câștigate | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 51.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35.3% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 18.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 103.8% |
| Total Puncte Câștigate | 61.3% |
Statistici by Surface
Hard (3)
Zgură (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.6% |
| Mingi de Break Convertite | 18.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.3% |