Gavin Goode Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1333
Vârstă17
Forma Recentă
L
L
W
W
L
5
Meciuri Analizate
40%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 463 |
O19.5 |
7.9/10 | |
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.7/10 | |
17:12 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:17 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 636 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1.5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
466 644 |
|
Despre Gavin Goode – Predicții și Statistici Tenis
Gavin Goode este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 17 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 5 meciuri ale lui Gavin Goode, obținând o precizie a predicțiilor de peste 40%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (13) | Ultimele 52 Săptămâni (13) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.4% | 65% | 65% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% | 68.1% | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% | 51.6% | 51.6% |
| Ași / Meci | 1.2 | 1.5 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 1.5 | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 66.7% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 10% | 27.6% | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% | 40.9% | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 381% | 177% | 177% |
| Total Puncte Câștigate | 81.6% | 72.1% | 72.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (3) | Zgură (10) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% | - |
| Ași / Meci | 2.7 | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% | - |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% | 42.4% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (13)
Ultimele 20 (13)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 177% |
| Total Puncte Câștigate | 72.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.9% |
| Serviciu Păstrat % | 177% |
| Total Puncte Câștigate | 72.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.8% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 10% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.2% |
| Serviciu Păstrat % | 381% |
| Total Puncte Câștigate | 81.6% |
Statistici by Surface
Hard (3)
Zgură (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65% |
| Serviciul 1 Câștigat | 68.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.6% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 27.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |