Giles Hussey Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 366 |
2 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
46 67 |
O20.5 |
2.1/10 | |
05:12 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
6.9/10 | |
05:07 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 563 |
1 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 64 |
O19.5 |
2.6/10 | |
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 463 |
O22.5 |
2.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O21.5 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O21.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
7.4/10 | |
07:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.1/10 | |
07:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O18.5 |
9.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.9/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
8/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
626 263 |
1 |
4.3/10 | |
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U24.5 |
7.5/10 | |
12:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
6.6/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
3.8/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
10/10 |
Despre Giles Hussey – Predicții și Statistici Tenis
Giles Hussey este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 347 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 30 meciuri ale lui Giles Hussey, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (71) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% | 61.2% | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% | 65.2% | 65.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% | 51.3% | 54.6% |
| Ași / Meci | 3.7 | 3.6 | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 3.3 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% | 63.6% | 59.6% |
| Mingi de Break Convertite | 19.4% | 26.2% | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% | 42% | 40.8% |
| Serviciu Păstrat % | 100.3% | 109.2% | 76.6% |
| Total Puncte Câștigate | 63.4% | 66.3% | 55.7% |
| Statistică | Hard (64) | Zgură (2) | Iarbă (5) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% | 58.8% | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% | 58.4% | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.4% | 51.9% | 49.6% |
| Ași / Meci | 3.1 | 4.5 | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 | 1.5 | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 60.7% | 42.9% | 57.9% |
| Mingi de Break Convertite | 21.8% | 27.3% | 11.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% | 42.7% | 34.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 54.6% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 59.6% |
| Mingi de Break Convertite | 20.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.8% |
| Serviciu Păstrat % | 76.6% |
| Total Puncte Câștigate | 55.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.3 |
| Mingi de Break Salvate | 63.6% |
| Mingi de Break Convertite | 26.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42% |
| Serviciu Păstrat % | 109.2% |
| Total Puncte Câștigate | 66.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.4% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 19.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 100.3% |
| Total Puncte Câștigate | 63.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 55.4% |
| Ași / Meci | 3.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.8 |
| Mingi de Break Salvate | 60.7% |
| Mingi de Break Convertite | 21.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.9% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 57.9% |
| Mingi de Break Convertite | 11.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.3% |