Gray Voelzke Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1352
Forma Recentă
L
L
L
W
L
10
Meciuri Analizate
60%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
36 67 |
O21.5 |
1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
7.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 | |
10:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Gray Voelzke – Predicții și Statistici Tenis
Gray Voelzke Algoritmul nostru AI a analizat 10 meciuri ale lui Gray Voelzke, obținând o precizie a predicțiilor de peste 60%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (21) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.7% | 51.7% | 51.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.5% | 74.1% | 74.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% | 50.7% | 50.7% |
| Ași / Meci | 3.8 | 4.5 | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 4.3 | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% | 57.1% | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 4.7% | 10.6% | 10.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31% | 30.2% | 30.2% |
| Serviciu Păstrat % | 117.7% | 93.4% | 94.5% |
| Total Puncte Câștigate | 61.1% | 54.3% | 54.3% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (10) | Zgură (9) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 47.7% | 54% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.9% | 71.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% | 52.7% |
| Ași / Meci | 4.2 | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% | 4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.4% | 25.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (21)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 10.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% |
| Serviciu Păstrat % | 94.5% |
| Total Puncte Câștigate | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 4.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 10.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% |
| Serviciu Păstrat % | 93.4% |
| Total Puncte Câștigate | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 51.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.3% |
| Ași / Meci | 3.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 54.2% |
| Mingi de Break Convertite | 4.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 31% |
| Serviciu Păstrat % | 117.7% |
| Total Puncte Câștigate | 61.1% |
Statistici by Surface
Hard (10)
Zgură (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 47.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 79.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.6% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 53.8% |
| Mingi de Break Convertite | 20.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 54% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.7% |
| Ași / Meci | 5.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.2 |
| Mingi de Break Salvate | 60% |
| Mingi de Break Convertite | 4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 25.2% |