Haley Giavara Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
5.5/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 643 |
O20.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:08 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 560 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:42 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 601 |
1 |
7.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
1.6/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
731 666 |
O18.5 |
6.4/10 | |
16:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
560 726 |
2 |
5.7/10 | |
19:12 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O15.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
7.6/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
164 636 |
O19.5 |
5.9/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
164 636 |
2 |
4.7/10 | |
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 625 |
O20.5 |
6.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
266 647 |
O20.5 |
5.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.7/10 | |
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
065 627 |
O20.5 |
4.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.7/10 | |
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
2.1/10 |
Despre Haley Giavara – Predicții și Statistici Tenis
Haley Giavara este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 21 meciuri ale lui Haley Giavara, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (48) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.8% | 62.9% | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.1% | 56.2% | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 21.4% | 44.6% | 40.6% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.8 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 | 3.5 | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 25% | 64.4% | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% | 30.4% | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% | 46.4% | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 906.3% | 206.8% | 197.8% |
| Total Puncte Câștigate | 93.5% | 81.3% | 72.9% |
| Statistică | Hard (28) | Zgură (17) | Iarbă (3) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% | 61.1% | 66.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57% | 54.9% | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% | 38.8% | 44% |
| Ași / Meci | 1.5 | 0.6 | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 | 3.9 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 55.2% | 57.8% | 63% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% | 34.1% | 37.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% | 47% | 44.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.6% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 35.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 197.8% |
| Total Puncte Câștigate | 72.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.6% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 64.4% |
| Mingi de Break Convertite | 30.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.4% |
| Serviciu Păstrat % | 206.8% |
| Total Puncte Câștigate | 81.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 70.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 44.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 21.4% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.8 |
| Mingi de Break Salvate | 25% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |
| Serviciu Păstrat % | 906.3% |
| Total Puncte Câștigate | 93.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.2% |
| Mingi de Break Convertite | 35.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 38.8% |
| Ași / Meci | 0.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 57.8% |
| Mingi de Break Convertite | 34.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 63% |
| Mingi de Break Convertite | 37.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.1% |