Harmony Tan Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 266 |
2 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
U22.5 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:15 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
7.6/10 | |
14:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 1
1
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
4.7/10 | |
15:11 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.2/10 | |
11:07 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:26 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U22.5 |
4.4/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
O20.5 |
7.2/10 | |
12:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 726 |
O20.5 |
5.8/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 | |
16:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
7.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
1.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 643 |
O17.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
Despre Harmony Tan – Predicții și Statistici Tenis
Harmony Tan este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 28 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 220 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 19 meciuri ale lui Harmony Tan, obținând o precizie a predicțiilor de peste 63.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (61) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.8% | 69.3% | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.1% | 56.6% | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% | 48.1% | 47.3% |
| Ași / Meci | 2.6 | 2.6 | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 2.3 | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 64% | 55.6% | 55.4% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% | 27.7% | 34% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% | 44.5% | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 198.1% | 216.5% | 137% |
| Total Puncte Câștigate | 81.1% | 81.8% | 66.2% |
| Statistică | Hard (49) | Zgură (7) | Iarbă (5) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% | 74% | 55.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55% | 54.8% | 64.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% | 51.2% | 42.7% |
| Ași / Meci | 2.3 | 2.9 | 6.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 | 3 | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 50.9% | 58.5% | 58% |
| Mingi de Break Convertite | 37.7% | 31.8% | 31.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.7% | 42.5% | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.3% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 55.4% |
| Mingi de Break Convertite | 34% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 137% |
| Total Puncte Câștigate | 66.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.1% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 27.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 216.5% |
| Total Puncte Câștigate | 81.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% |
| Ași / Meci | 2.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 64% |
| Mingi de Break Convertite | 26.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.7% |
| Serviciu Păstrat % | 198.1% |
| Total Puncte Câștigate | 81.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50% |
| Ași / Meci | 2.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 50.9% |
| Mingi de Break Convertite | 37.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.2% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 31.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.7% |
| Ași / Meci | 6.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 58% |
| Mingi de Break Convertite | 31.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |