Haruka Kaji Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 165 |
O20.5 |
3.6/10 | |
22:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
3.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:25 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 362 |
1 |
5.3/10 | |
04:37 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
746 662 |
O18.5 |
8.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.4/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
273 656 |
O20.5 |
7.7/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
4.1/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 646 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.6/10 | |
03:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.3/10 | |
01:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:38 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
6.8/10 | |
03:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 636 |
O19.5 |
5.9/10 | |
03:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
7.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:07 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
9.7/10 | |
08:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.4/10 |
Despre Haruka Kaji – Predicții și Statistici Tenis
Haruka Kaji este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 31 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Haruka Kaji, obținând o precizie a predicțiilor de peste 65.2%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (45) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.9% | 78.9% | 72.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% | 50% | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 12.5% | 12.5% | 37.3% |
| Ași / Meci | 2.1 | 1.5 | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 2 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% | 53.3% | 48.1% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% | 44.4% | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% | 43.4% | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 506.6% | 1019.7% | 204.1% |
| Total Puncte Câștigate | 93.8% | 94.9% | 74.2% |
| Statistică | Hard (33) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.7% | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.5% | 50.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37% | 37.7% |
| Ași / Meci | 1.1 | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% | 40% |
| Mingi de Break Convertite | 31.4% | 26.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.3% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 48.1% |
| Mingi de Break Convertite | 29.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 204.1% |
| Total Puncte Câștigate | 74.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 12.5% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.4% |
| Serviciu Păstrat % | 1019.7% |
| Total Puncte Câștigate | 94.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 78.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50% |
| Serviciul 2 Câștigat | 12.5% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 53.3% |
| Mingi de Break Convertite | 44.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Serviciu Păstrat % | 506.6% |
| Total Puncte Câștigate | 93.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 31.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.7% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 40% |
| Mingi de Break Convertite | 26.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |