Heather Watson Predicții, Statistici și Formă
Clasament#354
Vârstă33
Înălțime5'7"
Greutate139 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
W
W
L
8
Meciuri Analizate
75%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O18.5 |
6.4/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O18.5 |
8.7/10 | |
06:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U23.5 |
8.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:06 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.4/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
265 627 |
O19.5 |
7.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
O17.5 |
7.2/10 | |
19:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
Despre Heather Watson – Predicții și Statistici Tenis
Heather Watson este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 33 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 354 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 8 meciuri ale lui Heather Watson, obținând o precizie a predicțiilor de peste 75%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (28) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.3% | 65.4% | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.7% | 62.7% | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.6% | 42.3% | 43.9% |
| Ași / Meci | 2.7 | 2.7 | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 | 4.9 | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% | 50.5% | 55% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% | 31% | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% | 42.8% | 42.1% |
| Serviciu Păstrat % | 217.5% | 92.9% | 79.4% |
| Total Puncte Câștigate | 81.6% | 62.5% | 58.4% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (16) | Zgură (1) | Iarbă (11) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68% | 48.5% | 56.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% | 59.4% | 69.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.5% | 29.4% | 47.9% |
| Ași / Meci | 2.4 | 1 | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 | 9 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 52.3% | 57.1% | 56.9% |
| Mingi de Break Convertite | 36.1% | 40% | 24.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.8% | 44.2% | 39.1% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (28)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61% |
| Serviciul 1 Câștigat | 65.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% |
| Ași / Meci | 2.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.7 |
| Mingi de Break Salvate | 55% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Serviciu Păstrat % | 79.4% |
| Total Puncte Câștigate | 58.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50.5% |
| Mingi de Break Convertite | 31% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Serviciu Păstrat % | 92.9% |
| Total Puncte Câștigate | 62.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.6% |
| Ași / Meci | 2.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.9 |
| Mingi de Break Salvate | 55.6% |
| Mingi de Break Convertite | 42.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Serviciu Păstrat % | 217.5% |
| Total Puncte Câștigate | 81.6% |
Statistici by Surface
Hard (16)
Zgură (1)
Iarbă (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 39.5% |
| Ași / Meci | 2.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.4 |
| Mingi de Break Salvate | 52.3% |
| Mingi de Break Convertite | 36.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 48.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 29.4% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 9 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 40% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 56.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 69.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.9% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.9% |
| Mingi de Break Convertite | 24.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 39.1% |