Himari Sato Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1294
Vârstă23
Forma Recentă
W
L
L
L
4
Meciuri Analizate
50%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
6/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
3/10 | |
15:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Himari Sato – Predicții și Statistici Tenis
Himari Sato este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 23 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Himari Sato, obținând o precizie a predicțiilor de peste 50%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (31) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.9% | 71% | 69.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% | 58.5% | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.9% | 45.7% | 42.9% |
| Ași / Meci | 0.2 | 0.4 | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 | 3.2 | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.8% | 58.4% | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 65.4% | 56.4% | 56.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% | 48.8% | 50% |
| Serviciu Păstrat % | 92.4% | 66.8% | 63.7% |
| Total Puncte Câștigate | 64.3% | 56.6% | 55.9% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (31) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 56.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (31)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 56.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |
| Serviciu Păstrat % | 63.7% |
| Total Puncte Câștigate | 55.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.7% |
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 58.4% |
| Mingi de Break Convertite | 56.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48.8% |
| Serviciu Păstrat % | 66.8% |
| Total Puncte Câștigate | 56.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.9% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 62.8% |
| Mingi de Break Convertite | 65.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Serviciu Păstrat % | 92.4% |
| Total Puncte Câștigate | 64.3% |
Statistici by Surface
Hard (31)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 56.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50% |