Himeno Sakatsume Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 560 |
O19.5 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 623 |
1 |
10/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.6/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.6/10 | |
04:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 632 |
O20.5 |
6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
8.2/10 | |
05:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
7.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:12 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.3/10 | |
03:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
4.7/10 | |
20:25 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
572 756 |
O18.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 | |
23:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 661 |
O18.5 |
6.6/10 | |
22:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3.3/10 | |
18:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O8.5 |
7.9/10 |
Despre Himeno Sakatsume – Predicții și Statistici Tenis
Himeno Sakatsume este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 24 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 131 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 35 meciuri ale lui Himeno Sakatsume, obținând o precizie a predicțiilor de peste 68.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (66) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.3% | 75.7% | 73.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57% | 57% | 61.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% | 45% | 43.4% |
| Ași / Meci | 0.9 | 1.1 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 2.1 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% | 50% | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 36.4% | 31.1% | 41.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% | 42.1% | 45% |
| Serviciu Păstrat % | 235% | 121.3% | 80.9% |
| Total Puncte Câștigate | 81.1% | 67.4% | 57.5% |
| Statistică | Hard (59) | Zgură (5) | Iarbă (2) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 74% | 68.6% | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.3% | 47.5% | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% | 37% | 43.3% |
| Ași / Meci | 2.1 | 1 | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 | 1.2 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% | 40% | 70.4% |
| Mingi de Break Convertite | 41.8% | 41.7% | 38.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.1% | 44.8% | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.4% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 41.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Serviciu Păstrat % | 80.9% |
| Total Puncte Câștigate | 57.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 31.1% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.1% |
| Serviciu Păstrat % | 121.3% |
| Total Puncte Câștigate | 67.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.5% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 36.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.2% |
| Serviciu Păstrat % | 235% |
| Total Puncte Câștigate | 81.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.6% |
| Ași / Meci | 2.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.1 |
| Mingi de Break Salvate | 56.3% |
| Mingi de Break Convertite | 41.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 40% |
| Mingi de Break Convertite | 41.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.8% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 70.4% |
| Mingi de Break Convertite | 38.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.8% |