Honoka Kobayashi Predicții, Statistici și Formă
Clasament#675
Vârstă25
Forma Recentă
W
L
W
W
L
11
Meciuri Analizate
63.6%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O18.5 |
7.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U21.5 |
6.8/10 | |
23:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.8/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2.7/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U19.5 |
5.6/10 | |
05:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
3.6/10 | |
06:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 366 |
O20.5 |
5.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.6/10 | |
04:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
8/10 | |
04:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
8/10 |
Despre Honoka Kobayashi – Predicții și Statistici Tenis
Honoka Kobayashi este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 25 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Honoka Kobayashi, obținând o precizie a predicțiilor de peste 63.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (40) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | - | 79.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | - | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | - | 59.1% |
| Ași / Meci | 0.4 | 0.3 | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 | 1.4 | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | - | 46.2% |
| Mingi de Break Convertite | - | - | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% | 44.5% | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | - | - | 278.9% |
| Total Puncte Câștigate | 95.4% | 95.4% | 73.8% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (40) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.1% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.2% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (40)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.1% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.2% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |
| Serviciu Păstrat % | 278.9% |
| Total Puncte Câștigate | 73.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Total Puncte Câștigate | 95.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 44.5% |
| Total Puncte Câștigate | 95.4% |
Statistici by Surface
Hard (40)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 79.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 59.1% |
| Ași / Meci | 0.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 46.2% |
| Mingi de Break Convertite | 50% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.1% |