Honori Koyama Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1289
Forma Recentă
W
L
W
W
L
4
Meciuri Analizate
100%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.8/10 | |
23:09 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.5/10 | |
22:58 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 643 |
1 |
5.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
362 636 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Honori Koyama – Predicții și Statistici Tenis
Honori Koyama Algoritmul nostru AI a analizat 4 meciuri ale lui Honori Koyama, obținând o precizie a predicțiilor de peste 100%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (27) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% | 64.5% | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.9% | 57.2% | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.5% | 42.2% | 42.2% |
| Ași / Meci | 0.7 | 1 | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 | 3.7 | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50% | 50.6% | 50.6% |
| Mingi de Break Convertite | 40% | 47.8% | 47.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% | 49.6% | 49.6% |
| Serviciu Păstrat % | 80.8% | 71.4% | 90.2% |
| Total Puncte Câștigate | 60.1% | 57% | 57% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (27) |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50.6% |
| Mingi de Break Convertite | 47.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (27)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50.6% |
| Mingi de Break Convertite | 47.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |
| Serviciu Păstrat % | 90.2% |
| Total Puncte Câștigate | 57% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 50.6% |
| Mingi de Break Convertite | 47.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |
| Serviciu Păstrat % | 71.4% |
| Total Puncte Câștigate | 57% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66% |
| Serviciul 1 Câștigat | 50.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 36.5% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.4 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 40% |
| Puncte la Retur Câștigate | 48% |
| Serviciu Păstrat % | 80.8% |
| Total Puncte Câștigate | 60.1% |
Statistici by Surface
Hard (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 57.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.2% |
| Ași / Meci | 1.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.9 |
| Mingi de Break Salvate | 50.6% |
| Mingi de Break Convertite | 47.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.6% |