Ilyas Milad Fahim Predicții, Statistici și Formă
Vârstă20
Înălțime5'9"
Greutate163 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
W
1
Meciuri Analizate
0%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Urmează |
| - |
|
|
? |
? |
|||
11:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 | |
11:00 Abandon |
| 0
0
|
|
|
1 |
67 25 |
O18.5 |
1.4/10 |
Despre Ilyas Milad Fahim – Predicții și Statistici Tenis
Ilyas Milad Fahim este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 20 ani. Algoritmul nostru AI a analizat 1 meciuri ale lui Ilyas Milad Fahim, obținând o precizie a predicțiilor de peste 0%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (12) | Ultimele 52 Săptămâni (12) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% | 61.9% | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% | 61.6% | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% | 44.7% | 44.7% |
| Ași / Meci | 1.3 | 1.5 | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.7 | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 38.1% | 38.1% | 38.1% |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% | 38.2% | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% | 47.8% | 47.8% |
| Serviciu Păstrat % | 161.4% | 189.2% | 189.2% |
| Total Puncte Câștigate | 68% | 68% | 68% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (5) | Zgură (7) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% | - |
| Ași / Meci | 1.6 | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 | 2.9 |
| Mingi de Break Salvate | 38.1% | - |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% | 50.2% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (12)
Ultimele 20 (12)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 38.1% |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% |
| Serviciu Păstrat % | 189.2% |
| Total Puncte Câștigate | 68% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% |
| Ași / Meci | 1.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.7 |
| Mingi de Break Salvate | 38.1% |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% |
| Serviciu Păstrat % | 189.2% |
| Total Puncte Câștigate | 68% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% |
| Ași / Meci | 1.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 38.1% |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.8% |
| Serviciu Păstrat % | 161.4% |
| Total Puncte Câștigate | 68% |
Statistici by Surface
Hard (5)
Zgură (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.7% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 38.1% |
| Mingi de Break Convertite | 38.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 1.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.9 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.2% |