Ipek Oz Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
6.5/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
4.6/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
08:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
10/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 731 |
O19.5 |
7.9/10 | |
09:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
1.8/10 | |
09:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 364 |
O17.5 |
9.1/10 | |
10:20 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
752 576 |
O18.5 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:35 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
267 636 |
O20.5 |
5.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 633 |
|
Despre Ipek Oz – Predicții și Statistici Tenis
Ipek Oz este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 489 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 15 meciuri ale lui Ipek Oz, obținând o precizie a predicțiilor de peste 46.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (32) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 72.1% | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 52.1% | 53.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 42.6% | 45.7% |
| Ași / Meci | 0.8 | 1 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 | 1.8 | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | - | 52.9% | 57% |
| Mingi de Break Convertite | - | 27.3% | 32.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.2% | 45.7% | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | - | 131.4% | 158.7% |
| Total Puncte Câștigate | 100.6% | 69.1% | 68.7% |
| Statistică | Hard (5) | Zgură (27) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 76.6% | 71.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% | 52.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 61.1% | 43.3% |
| Ași / Meci | 1.2 | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% | 36.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% | 47.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 53.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.7% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57% |
| Mingi de Break Convertite | 32.9% |
| Puncte la Retur Câștigate | 46.5% |
| Serviciu Păstrat % | 158.7% |
| Total Puncte Câștigate | 68.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 72.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.6% |
| Ași / Meci | 1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.8 |
| Mingi de Break Salvate | 52.9% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45.7% |
| Serviciu Păstrat % | 131.4% |
| Total Puncte Câștigate | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Puncte la Retur Câștigate | 49.2% |
| Total Puncte Câștigate | 100.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 76.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 54.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 61.1% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 42.9% |
| Mingi de Break Convertite | 15.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 34.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 52.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.3% |
| Ași / Meci | 0.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 58.3% |
| Mingi de Break Convertite | 36.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 47.4% |