1. Acasă
  2. Turnee
  3. ITF Women W35 Bastad
  4. Isis-Louise Van den Broek
Isis-Louise Van den Broek

Isis-Louise Van den Broek Predicții, Statistici și Formă

NL
Clasament#536

Forma Recentă

W L L W L
9 Meciuri Analizate
66.7% Acuratețea Pronosticurilor

Pronosticuri de Tenis

Susținut de TennisPredictions
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

08:06

Încheiat
NL
I. Van Den
TR
C. Buyukakcay
1
2
-286
210

2

210
42
66

U21.5

-156
5.5/10

06:30

Încheiat
BE
J. Otzipka
NL
I. Van Den
0
2
155
-213

2

-213
42
66

U21.5

-139
4.4/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

09:00

Încheiat
NL
I. Van Den
BI
S. Nahimana
0
2
107
-145

1

107
66
24

1

107
1.3/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

14:08

Încheiat
BE
T. Di Girolami
NL
I. Van Den
2
0
165
-233

1

165
66
24

U21.5

-141
2.5/10

12:00

Încheiat
FR
A. Reguer
NL
I. Van Den
0
2
470
-909

2

-909
064
626

O17.5

-204
7.6/10

09:00

Încheiat
SE
I. Johansson
NL
I. Van Den
1
2
760
-1667

2

-1667
32
66

2

-1667
1/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

10:00

Încheiat
NL
I. Van Den
FR
T. Lemaitre
2
1
100
-125

2

-125
633
366

O20.5

-128
6.5/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

08:30

Încheiat
NL
I. Van Den
CN
H. Shi
1
2
127
-167

2

-167
624
266

O19.5

-132
3.8/10

09:30

Încheiat
NL
I. Van Den
XK
A. Rushiti
2
0
-159
120

1

-159
66
42

1

-159
3.5/10
DataMeciScor12PONTSCOR PREZISBEST TIPINCR.

10:00

Încheiat
NL
I. Van Den
ES
A. F. Boluda
0
2
125
-175

2

-175
636
367

-
padlock

Despre Isis-Louise Van den Broek – Predicții și Statistici Tenis

Isis-Louise Van den Broek Algoritmul nostru AI a analizat 9 meciuri ale lui Isis-Louise Van den Broek, obținând o precizie a predicțiilor de peste 66.7%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.

Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.

Statistici Serviciu & Statistici Retur
Statistică Ultimele 10 (10) Ultimele 20 (20) Ultimele 52 Săptămâni (31)
Primul Serviciu % - - 70.9%
Serviciul 1 Câștigat - - 64.9%
Serviciul 2 Câștigat - - 37.1%
Ași / Meci 0.7 0.7 0.6
Duble Greșeli / Meci 4.4 4.1 3.3
Mingi de Break Salvate - - 50%
Mingi de Break Convertite - - 35.5%
Puncte la Retur Câștigate 51.6% 51.6% 49.7%
Serviciu Păstrat % - - 343.7%
Total Puncte Câștigate 105.9% 105.9% 80.2%
Statistici by Surface
Statistică Hard (3) Zgură (22) Iarbă (3)
Primul Serviciu % - - 70.9%
Serviciul 1 Câștigat - - 64.9%
Serviciul 2 Câștigat - - 37.1%
Ași / Meci 1 0.5 0.7
Duble Greșeli / Meci 5.7 2.6 4
Mingi de Break Salvate - - 50%
Mingi de Break Convertite - - 35.5%
Puncte la Retur Câștigate - 51.5% 45.4%
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (31) Ultimele 20 (20) Ultimele 10 (10)
StatValue
Primul Serviciu %70.9%
Serviciul 1 Câștigat64.9%
Serviciul 2 Câștigat37.1%
Ași / Meci0.6
Duble Greșeli / Meci3.3
Mingi de Break Salvate50%
Mingi de Break Convertite35.5%
Puncte la Retur Câștigate49.7%
Serviciu Păstrat %343.7%
Total Puncte Câștigate80.2%
StatValue
Ași / Meci0.7
Duble Greșeli / Meci4.1
Puncte la Retur Câștigate51.6%
Total Puncte Câștigate105.9%
StatValue
Ași / Meci0.7
Duble Greșeli / Meci4.4
Puncte la Retur Câștigate51.6%
Total Puncte Câștigate105.9%
Statistici by Surface
Hard (3) Zgură (22) Iarbă (3)
StatValue
Ași / Meci1
Duble Greșeli / Meci5.7
StatValue
Ași / Meci0.5
Duble Greșeli / Meci2.6
Puncte la Retur Câștigate51.5%
StatValue
Primul Serviciu %70.9%
Serviciul 1 Câștigat64.9%
Serviciul 2 Câștigat37.1%
Ași / Meci0.7
Duble Greșeli / Meci4
Mingi de Break Salvate50%
Mingi de Break Convertite35.5%
Puncte la Retur Câștigate45.4%