Jaedan Brown Predicții, Statistici și Formă
Clasament#1142
Forma Recentă
L
W
L
L
L
6
Meciuri Analizate
83.3%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.1/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:08 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.2/10 | |
12:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
3/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:08 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3/10 | |
14:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
6.3/10 |
Despre Jaedan Brown – Predicții și Statistici Tenis
Jaedan Brown Algoritmul nostru AI a analizat 6 meciuri ale lui Jaedan Brown, obținând o precizie a predicțiilor de peste 83.3%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (36) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | - | 68.3% | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | - | 55.1% | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | - | 40.7% | 41.8% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.3 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 | 4.5 | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | - | 44% | 52.1% |
| Mingi de Break Convertite | - | 63% | 58.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.6% | 52.1% | 53% |
| Serviciu Păstrat % | - | 256.5% | 87.6% |
| Total Puncte Câștigate | 103.3% | 86.1% | 66.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (24) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% | - |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% | - |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% | - |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52.1% | - |
| Mingi de Break Convertite | 58.8% | - |
| Puncte la Retur Câștigate | 54% | 50.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (36)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.3 |
| Mingi de Break Salvate | 52.1% |
| Mingi de Break Convertite | 58.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 53% |
| Serviciu Păstrat % | 87.6% |
| Total Puncte Câștigate | 66.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 55.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 40.7% |
| Ași / Meci | 0.3 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Mingi de Break Salvate | 44% |
| Mingi de Break Convertite | 63% |
| Puncte la Retur Câștigate | 52.1% |
| Serviciu Păstrat % | 256.5% |
| Total Puncte Câștigate | 86.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.6 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.6% |
| Total Puncte Câștigate | 103.3% |
Statistici by Surface
Hard (24)
Zgură (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 59.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 41.8% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.1 |
| Mingi de Break Salvate | 52.1% |
| Mingi de Break Convertite | 58.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 54% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 4.5 |
| Puncte la Retur Câștigate | 50.6% |