Jakub Paul Predicții, Statistici și Formă
Clasament#533
Vârstă26
Înălțime5'11"
Greutate161 lb
MânaDreptaci
Forma Recentă
L
L
W
W
L
7
Meciuri Analizate
71.4%
Acuratețea Pronosticurilor
Pronosticuri de Tenis
Susținut de 
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:50 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 746 |
O18.5 |
7.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
3/10 | |
11:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
274 656 |
O20.5 |
8.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
U24.5 |
5.2/10 | |
11:40 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 734 |
O20.5 |
9.3/10 | |
15:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 646 |
2 |
5.2/10 |
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
627 165 |
|
Ora
Meci
Best Tip
Incr.
Despre Jakub Paul – Predicții și Statistici Tenis
Jakub Paul este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 26 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 533 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 7 meciuri ale lui Jakub Paul, obținând o precizie a predicțiilor de peste 71.4%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
Statistici Serviciu & Statistici Retur
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (33) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% | 64.6% | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% | 62.2% | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% | 49.1% | 47.8% |
| Ași / Meci | 2 | 1.6 | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 | 1.3 | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% | 61.5% | 63.3% |
| Mingi de Break Convertite | 16.4% | 22.7% | 26.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% | 38.4% | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 59.9% | 57.6% | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 47.6% | 48% | 47.1% |
Statistici by Surface
| Statistică | Hard (17) | Zgură (16) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% | 64% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62% | 61.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% | 44.5% |
| Ași / Meci | 1.7 | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 | 1.1 |
| Mingi de Break Salvate | 60.5% | 67% |
| Mingi de Break Convertite | 23.3% | 30.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.5% | 37.6% |
Statistici Serviciu & Statistici Retur
Ultimele 52 Săptămâni (33)
Ultimele 20 (20)
Ultimele 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 1.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 63.3% |
| Mingi de Break Convertite | 26.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Serviciu Păstrat % | 56.7% |
| Total Puncte Câștigate | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.2% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.1% |
| Ași / Meci | 1.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 61.5% |
| Mingi de Break Convertite | 22.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.4% |
| Serviciu Păstrat % | 57.6% |
| Total Puncte Câștigate | 48% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 63.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49% |
| Ași / Meci | 2 |
| Duble Greșeli / Meci | 0.8 |
| Mingi de Break Salvate | 58.8% |
| Mingi de Break Convertite | 16.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.1% |
| Serviciu Păstrat % | 59.9% |
| Total Puncte Câștigate | 47.6% |
Statistici by Surface
Hard (17)
Zgură (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.5% |
| Ași / Meci | 1.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 60.5% |
| Mingi de Break Convertite | 23.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64% |
| Serviciul 1 Câștigat | 61.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.5% |
| Ași / Meci | 1.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 |
| Mingi de Break Salvate | 67% |
| Mingi de Break Convertite | 30.4% |
| Puncte la Retur Câștigate | 37.6% |