Jan-Lennard Struff Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
14:15 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
632 466 |
O19.5 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 636 |
O19.5 |
7.2/10 | |
12:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 63 |
U29.5 |
7.1/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 36 |
U23.5 |
2.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
4.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 464 |
1 |
2.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
366 637 |
O19.5 |
9.9/10 | |
07:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
637 166 |
O22.5 |
5.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:20 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
U29.5 |
6.8/10 | |
13:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
5.3/10 | |
01:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
267 645 |
1 |
1.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:35 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
U29.5 |
8/10 | |
05:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
2.9/10 | |
07:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
||
15:40 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
|
||
13:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
|
Despre Jan-Lennard Struff – Predicții și Statistici Tenis
Jan-Lennard Struff este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 35 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 83 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 17 meciuri ale lui Jan-Lennard Struff, obținând o precizie a predicțiilor de peste 47.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (60) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% | 61.6% | 60.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.3% | 73.1% | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% | 52.5% | 51% |
| Ași / Meci | 6.8 | 7.4 | 8.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 2.4 | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% | 65% | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 8.8% | 20.3% | 18% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% | 35.6% | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 63.4% | 65.2% | 65.6% |
| Total Puncte Câștigate | 47% | 49.8% | 50.2% |
| Statistică | Hard (37) | Zgură (13) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% | 58.2% | 55.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.9% | 71.8% | 75.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% | 53.2% | 49.6% |
| Ași / Meci | 9 | 5.5 | 9.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 | 2 | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% | 66.1% | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 21% | 10.5% | 13.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% | 38.1% | 32.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51% |
| Ași / Meci | 8.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.1% |
| Mingi de Break Convertite | 18% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 65.6% |
| Total Puncte Câștigate | 50.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.5% |
| Ași / Meci | 7.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.4 |
| Mingi de Break Salvate | 65% |
| Mingi de Break Convertite | 20.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.6% |
| Serviciu Păstrat % | 65.2% |
| Total Puncte Câștigate | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.3% |
| Ași / Meci | 6.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 72.2% |
| Mingi de Break Convertite | 8.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 30.2% |
| Serviciu Păstrat % | 63.4% |
| Total Puncte Câștigate | 47% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 60.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.7% |
| Ași / Meci | 9 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.5 |
| Mingi de Break Salvate | 57.5% |
| Mingi de Break Convertite | 21% |
| Puncte la Retur Câștigate | 35.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 58.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 71.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.2% |
| Ași / Meci | 5.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 66.1% |
| Mingi de Break Convertite | 10.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 55.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.6% |
| Ași / Meci | 9.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 5.7 |
| Mingi de Break Salvate | 67.6% |
| Mingi de Break Convertite | 13.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 32.1% |