Jerome Kym Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
10/10 | |
13:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
166 637 |
O17.5 |
9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U24.5 |
7.5/10 | |
17:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
374 666 |
O20.5 |
9.8/10 | |
19:05 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
1.8/10 | |
11:30 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
672 756 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:15 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
265 627 |
O8.5 |
9.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:05 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
46462 64646 |
O20.5 |
10/10 | |
01:35 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 423 |
1 |
7.7/10 |
Despre Jerome Kym – Predicții și Statistici Tenis
Jerome Kym este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 22 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 180 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 11 meciuri ale lui Jerome Kym, obținând o precizie a predicțiilor de peste 63.6%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (39) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% | 64.9% | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.8% | 75.3% | 73.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.1% | 51.8% | 53.6% |
| Ași / Meci | 8.1 | 10.2 | 9.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 | 2.3 | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% | 62.5% | 65.9% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% | 16.7% | 17.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% | 36.2% | 36.9% |
| Serviciu Păstrat % | 68.5% | 67.1% | 66.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51% | 50.9% | 51.6% |
| Statistică | Hard (15) | Zgură (21) | Iarbă (1) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% | 64.6% | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.5% | 72.1% | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% | 56.8% | 35% |
| Ași / Meci | 10.7 | 9 | 9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 | 2.2 | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% | 68.5% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% | 19.6% | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% | 38.1% | 27.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 73.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 53.6% |
| Ași / Meci | 9.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 65.9% |
| Mingi de Break Convertite | 17.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.9% |
| Serviciu Păstrat % | 66.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 51.8% |
| Ași / Meci | 10.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 16.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.2% |
| Serviciu Păstrat % | 67.1% |
| Total Puncte Câștigate | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 76.8% |
| Serviciul 2 Câștigat | 52.1% |
| Ași / Meci | 8.1 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.4 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 13.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% |
| Serviciu Păstrat % | 68.5% |
| Total Puncte Câștigate | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 65.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.5% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.1% |
| Ași / Meci | 10.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 60.6% |
| Mingi de Break Convertite | 17.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 36.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 72.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 56.8% |
| Ași / Meci | 9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.2 |
| Mingi de Break Salvate | 68.5% |
| Mingi de Break Convertite | 19.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 35% |
| Ași / Meci | 9 |
| Duble Greșeli / Meci | 5 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 0% |
| Puncte la Retur Câștigate | 27.3% |