Jessica Pegula Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
6.4/10 | |
11:50 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
8.5/10 | |
07:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 263 |
1 |
7.7/10 | |
15:10 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 613 |
O16.5 |
9.5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
6.5/10 | |
20:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 361 |
O16.5 |
9.4/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 613 |
O16.5 |
6.1/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
632 466 |
O17.5 |
5.9/10 | |
16:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 623 |
O16.5 |
7.9/10 | |
18:10 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 462 |
O17.5 |
8.8/10 | |
17:55 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 53 |
U28.5 |
5.9/10 | |
21:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
164 636 |
O16.5 |
8.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:45 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 643 |
O18.5 |
7.5/10 | |
18:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 624 |
O17.5 |
8.5/10 | |
02:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 163 |
1 |
8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 23 |
U27.5 |
7.6/10 | |
13:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
U28.5 |
9.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
631 466 |
2 |
8/10 | |
08:55 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
263 626 |
2 |
5.1/10 |
Despre Jessica Pegula – Predicții și Statistici Tenis
Jessica Pegula este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 31 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 5 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 25 meciuri ale lui Jessica Pegula, obținând o precizie a predicțiilor de peste 88%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (72) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.7% | 73.6% | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% | 67.9% | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% | 49.3% | 49.4% |
| Ași / Meci | 2.5 | 4.2 | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 | 1.7 | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% | 61.2% | 59.9% |
| Mingi de Break Convertite | 38.3% | 36.5% | 37.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% | 42.7% | 43.9% |
| Serviciu Păstrat % | 62.8% | 63% | 62% |
| Total Puncte Câștigate | 51.4% | 52.1% | 52.6% |
| Statistică | Hard (50) | Zgură (16) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% | 69.3% | 59.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% | 66.6% | 74.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.7% | 49.4% | 47.8% |
| Ași / Meci | 3.7 | 2.5 | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 | 1.9 | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% | 61.6% | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 39% | 37.2% | 23% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% | 42.8% | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 67.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% |
| Ași / Meci | 3.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 2 |
| Mingi de Break Salvate | 59.9% |
| Mingi de Break Convertite | 37.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.9% |
| Serviciu Păstrat % | 62% |
| Total Puncte Câștigate | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.6% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.3% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.7 |
| Mingi de Break Salvate | 61.2% |
| Mingi de Break Convertite | 36.5% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.7% |
| Serviciu Păstrat % | 63% |
| Total Puncte Câștigate | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 75.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 67.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 48.4% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.5 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 38.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.4% |
| Serviciu Păstrat % | 62.8% |
| Total Puncte Câștigate | 51.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 68.1% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.9% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.7% |
| Ași / Meci | 3.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 58.5% |
| Mingi de Break Convertite | 39% |
| Puncte la Retur Câștigate | 45% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 69.3% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 49.4% |
| Ași / Meci | 2.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.9 |
| Mingi de Break Salvate | 61.6% |
| Mingi de Break Convertite | 37.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 74.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 47.8% |
| Ași / Meci | 4.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 3.7 |
| Mingi de Break Salvate | 66.7% |
| Mingi de Break Convertite | 23% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38% |