Jessika Ponchet Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:13 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5.6/10 | |
16:30 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
17:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:35 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U23.5 |
6.4/10 | |
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 366 |
2 |
7.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:40 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 363 |
1 |
7.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1.7/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.7/10 | |
09:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 562 |
O19.5 |
8.4/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.3/10 | |
09:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
5/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U23.5 |
8.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
1.9/10 | |
13:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.3/10 | |
11:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
2.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
O19.5 |
5.7/10 | |
14:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 723 |
1 |
8.4/10 |
Despre Jessika Ponchet – Predicții și Statistici Tenis
Jessika Ponchet este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 29 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 180 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 29 meciuri ale lui Jessika Ponchet, obținând o precizie a predicțiilor de peste 62.1%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (52) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% | 66.9% | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% | 62.1% | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% | 42.3% | 44.5% |
| Ași / Meci | 3.6 | 3.9 | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 | 2.3 | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% | 53% | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 31.7% | 23.6% | 28.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.6% | 40.6% | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 90.5% | 99% | 88.8% |
| Total Puncte Câștigate | 60.4% | 61.7% | 55.4% |
| Statistică | Hard (36) | Zgură (10) | Iarbă (6) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% | 64.4% | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.7% | 63.7% | 75.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% | 43.9% | 45.7% |
| Ași / Meci | 4.4 | 3.4 | 8.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 | 2.6 | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 52% | 54% | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 29.6% | 28.2% | 27.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% | 40.4% | 38.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 62.5% |
| Serviciul 1 Câștigat | 66.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.5% |
| Ași / Meci | 4.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 54.4% |
| Mingi de Break Convertite | 28.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.3% |
| Serviciu Păstrat % | 88.8% |
| Total Puncte Câștigate | 55.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 62.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.3% |
| Ași / Meci | 3.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 53% |
| Mingi de Break Convertite | 23.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.6% |
| Serviciu Păstrat % | 99% |
| Total Puncte Câștigate | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 66.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 64.4% |
| Serviciul 2 Câștigat | 42.9% |
| Ași / Meci | 3.6 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 56.8% |
| Mingi de Break Convertite | 31.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.6% |
| Serviciu Păstrat % | 90.5% |
| Total Puncte Câștigate | 60.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 44.3% |
| Ași / Meci | 4.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.5 |
| Mingi de Break Salvate | 52% |
| Mingi de Break Convertite | 29.6% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 64.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 63.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 43.9% |
| Ași / Meci | 3.4 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.6 |
| Mingi de Break Salvate | 54% |
| Mingi de Break Convertite | 28.2% |
| Puncte la Retur Câștigate | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 61.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 75.3% |
| Serviciul 2 Câștigat | 45.7% |
| Ași / Meci | 8.8 |
| Duble Greșeli / Meci | 2.3 |
| Mingi de Break Salvate | 62.5% |
| Mingi de Break Convertite | 27.3% |
| Puncte la Retur Câștigate | 38.9% |