Joao Domingues Predicții, Statistici și Formă
Forma Recentă
Pronosticuri de Tenis
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
12:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4/10 | |
13:11 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 | |
12:10 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
661 736 |
O20.5 |
6.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 561 |
O19.5 |
7.5/10 | |
12:10 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
1.3/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
2 |
742 666 |
O19.5 |
8.5/10 | |
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:25 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O21.5 |
6.5/10 | |
09:00 Încheiat |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6/10 | |
11:00 Încheiat |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 35 |
O20.5 |
1.6/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
2 |
661 736 |
2 |
3.9/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
O21.5 |
3.8/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.2/10 | |
10:30 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
8.9/10 | |
11:00 Încheiat |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
2.7/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:55 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
6.2/10 |
| Data | Meci | Scor | 1 | 2 | PONT | SCOR PREZIS | BEST TIP | INCR. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Încheiat |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 12 |
1 |
6.5/10 |
Despre Joao Domingues – Predicții și Statistici Tenis
Joao Domingues este un jucător profesionist de tenis în vârstă de 32 ani, dreptaci, clasat în prezent pe locul 781 în lume. Algoritmul nostru AI a analizat 23 meciuri ale lui Joao Domingues, obținând o precizie a predicțiilor de peste 56.5%. Această pagină oferă predicții generate de AI pentru meciurile viitoare — inclusiv Câștigătorul Meciului și Scorul — precum și statistici detaliate despre serviciu, retur și conversie a break point-urilor.
Deși predicțiile active sunt disponibile exclusiv pentru abonați, garantăm transparență totală: toate rezultatele meciurilor încheiate rămân vizibile, astfel încât poți verifica istoricul nostru oricând.
| Statistică | Ultimele 10 (10) | Ultimele 20 (20) | Ultimele 52 Săptămâni (34) |
|---|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% | 74.9% | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% | 58% | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% | 50.8% | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.5 | 0.7 | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 | 1.2 | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% | 45.8% | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 18.8% | 27% | 27.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% | 43.1% | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 355.3% | 315.1% | 274.8% |
| Total Puncte Câștigate | 86.2% | 84.8% | 81.6% |
| Statistică | Hard (23) | Zgură (11) |
|---|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% | 74.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.6% | 58% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.9% | 50.8% |
| Ași / Meci | 0.7 | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 | 1.1 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% | 45.8% |
| Mingi de Break Convertite | 30% | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 71.4% |
| Serviciul 1 Câștigat | 56.1% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.9 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 50% |
| Mingi de Break Convertite | 27.7% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43% |
| Serviciu Păstrat % | 274.8% |
| Total Puncte Câștigate | 81.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.2 |
| Mingi de Break Salvate | 45.8% |
| Mingi de Break Convertite | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.1% |
| Serviciu Păstrat % | 315.1% |
| Total Puncte Câștigate | 84.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 73.7% |
| Serviciul 1 Câștigat | 60.7% |
| Serviciul 2 Câștigat | 46.7% |
| Ași / Meci | 0.5 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.6 |
| Mingi de Break Salvate | 44.4% |
| Mingi de Break Convertite | 18.8% |
| Puncte la Retur Câștigate | 41.8% |
| Serviciu Păstrat % | 355.3% |
| Total Puncte Câștigate | 86.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 59.2% |
| Serviciul 1 Câștigat | 47.6% |
| Serviciul 2 Câștigat | 37.9% |
| Ași / Meci | 0.7 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.3 |
| Mingi de Break Salvate | 57.1% |
| Mingi de Break Convertite | 30% |
| Puncte la Retur Câștigate | 42.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Primul Serviciu % | 74.9% |
| Serviciul 1 Câștigat | 58% |
| Serviciul 2 Câștigat | 50.8% |
| Ași / Meci | 1.2 |
| Duble Greșeli / Meci | 1.1 |
| Mingi de Break Salvate | 45.8% |
| Mingi de Break Convertite | 27% |
| Puncte la Retur Câștigate | 43.8% |